Meg Cabot - Velikost L - Pár kilo navíc nikoho nezabije

2. září 2011 v 17:19 | Ururu

Velikost L - Pár kilo navíc nikoho nezabije


Autor: Meg Cabotová

Překladatel: Lucie Johnová

Nakladatelství: BB/art

Rok a místo vydání:2007, Anglie

Forma: 32 kapitol


Obsah: Heather Wellsová je zástupkyně vedoucí koleje v New Yorku. Udělala tlustou čáru za svým dřívějším životem mladé popové zpěvačky a rozhodně se k němu nechce vracet. Opustila svého snoubence, který ji podváděl, a nastěhovala se k jeho bratrovi, který jí bydlení nabídl za to, že mu povede účetnictví. Žije si spokojeně, až na to, že se občas pozastaví nad velikostí svého oblečení. Nosí velikost L - což je velikost, kterou nosí většina Američanek.

Do jejího, teď už klidného, života, ale spadne událost, která ho znovu rozruší. Na koleji, kde pracuje, zemřou dvě studentky. Ovšem způsob jejich smrti vůbec neodpovídá jejich povaze. Později se objeví i jiné rušivé elementy a Heather se rozhodne vše vyřešit.


Popis postavy: Magda pracuje v menze. Je to Heatheřina kamarádka a vždy Heather ráda sdělí svůj názor na cokoliv. Všechno vidí černě nebo bíle. Studenty herectví nazývá "Filmové hvězdičky" a i když není pravá Američanka, zem, ve které žije, často reprezentuje svými nehty s americkou vlajkou.


Citace: Velikost L nosí většina Američanek!

- Fráze, na kterou se Heather, hlavní hrdinka knihy, velmi ráda odvolává.

Vlastní názor:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ladybrunet ladybrunet | Web | 2. září 2011 v 17:31 | Reagovat

tu knihu mam doma

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama