Tak jsem si tak říkala...

23. října 2011 v 10:22 | Ururu

Tadada tadada dá! Pozor, píšu první verbální výlev, který by měl poskytnout nějaké to info ohledně současných akcí na blogu.
Usmívající se
"Tak jsem si tak říkala...", to asi vystihuje hlavně první položku, o kterou bych se s vámi chtěla podělit.Smějící se

Profily autorů
Jelikož nás je na blogu vícero a každý samostatný autor blogu má svůj, rozsáhlejší, či kratší, profil, tak by jsme nějaké mohli taky zavést. Jste pro?
Samozřejmě by to bylo jen pár informací, ale koho taky zajímá celý život, že? No, někoho možná, ale to bude minimum. Takže, jste pro nebo proti autorských profilů?

Bod číslo dva. Určitě jste si všimli, že Hikkiho povídka Minuta D na chvíli přestaly vycházet. Z vůle kapitána dostal podkapitán Hikki malou dovolenou. Ale nebojte se, protože 29.10. už tu určitě další kapitola bude! Takže si nezoufejte, Hikkiho věrné fanynky, ale těště se!

Třetí Inko se týká naší Facebookové stránky. Ta je tu čistě jen pro vás. Asi se vám nechce každý den rozklikávat odkaz s nadějí, že si přečtete něco nového a ono třeba nic. Což doufám, se nestává příliš často. Proto si nás přidejte na FB (pokud FB máte, pokud ne, tak vám blahopřeji a máte mé sympatie za nepropadnutí této závislosti) a pokaždé, když přibude nový článek, blikne vám upozornění. Taky nám můžete na zdi nechat jakoukoliv (slušnou) zprávu, pokud budete chtít, pokud ne, nechte ji v komentářích. Děkujeme.

Číslem čtyři je povídka Ústavní materiál, jež jsem měla mít za spoluautorskou s Hikkim, ale vzhledem k jeho absenci bude povídka změněna. Bude to teď pouze moje povídka a dějová linie taky bude pozměněna. Ale pokusím se psát co nejlépe, aby se i tak, pokud možno, zalíbila.

Pětkou je náš email, se kterým byli malinko problémy, ale ty byli počínaje dneškem vyřešeny a malé nevýznamné upozornění ohledně SB. SB je u nás brána spíše jako Sesterský blog, což je blog s podobným zaměřením. Jsou sesterské, protože žádný Bratrský se nám zatím získat nepodařilo. To ovšem není žádná významná informace, protože Sesterské blogy fungují stejně jako Spřátelené blogy. Jen si pod články nepíšeme "Obíhám, tvoje SB 4-ever, Mucq :-*", ale články opravdu čteme. A produkce "Diplomků" je u nás taky mírně nulová (až na jeden případ) .

Posledním bodem, ale určitě ne posledním v důležitosti, jsou Povídky na přání, Recenze filmů, Překlady FF a stále běžící Nábor. K těmto čtyřem tedy jen krátce. Povídky na přání poněkud pozmění svou strukturu, protože autoři této rubriky jsou vytíženi školou a jinými věcmi (takže za to nemůžeme, ale omlouváme se).
Recenze filmů je nová rubrika, která by se měla objevit ke konci měsíce a zatím ji povedu pouze já, Ururu, protože si akorát umím přidělávat práci. A stejně tomu bude i s Překlady FF, tedy fan fikcí. Zatím jsem si vybrala dvě FF na anime One piece a vybírala jsem docela pečlivě, takže si myslím, že by mohli mít úspěch. Navíc je FF na One piece opravdu málo a mě je to trochu líto. Pokud jde o angličtinu, ze které budu překládat, myslím, že se nemusíte bát.
A co říct k Náboru? Snad jedině to, že stále běží! A pokud vás děsí povinnost přidávat jeden článek týdně, můžu říct jen jedno: "NEBOJ".Smějící se


Fotka pořízena na vlakovém nádraží v Kuřimi za neobvykle komické situace, prosím nekopírovat.
Pište komentáře a hodnoťte výsledky naší snahy!Smějící se
Vaše Ururu
TFOC
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 yuuki-mono yuuki-mono | Web | 23. října 2011 v 10:56 | Reagovat

Tyjo, ta fotka mě docela děsí... =D, na  profily autorů řeknu jen: Ano, prosím!, Hikkiho povídka: jo jaksi jsem si všimla, že nevychází, tak počkám na konec prázdnin.... Těším se na ty recenze filmů.. Jo a taky přeju hodně štěstí s povídkou! ^-^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama