Září 2012

Kung-Pao vs. Šanghaj

27. září 2012 v 17:39 | Ururu
Téma týdne: Je mi to jedno

Tak děcka,
dneska je čtvrtek a zítra pátek - což zní poměrně logicky - ovšem to geniální je, že zítra je volno. Proč? Státní svátek! Schválně jestli někdo ví proč? Já vím. Nepamatuju si sice všechny svátky, ale tenhle vím, protože mi to povykládala sestra. Učila se do dějepisu data a ejhle! Zítřek!

Zítra je výročí úmrtí svatého Václava.

Přečtu

23. září 2012 v 20:52 | Ururu

Když jsem byla ještě hodně malá (ne, že bych od té doby zas tolik vyrostla), věřila jsem na zoubkovou vílu. Když se mí viklal nějaký zoubek, rozviklávala jsem ho, jak jsem jen mohla, aby byl co nejrychleji venku. Dokud ovšem nedošlo na samotné vytrhnutí zubu, protože to už bolelo. Ale vždycky jsem to nějak zvládla.

Zoubková víla toho ovšem nosila méně a méně, čím jsem byla starší. Brzy jsem na ni přestala věřit. Vydržela mi jen na první tři zuby, nebo tak nějak přibližně. Ovšem poslední zub mi vypadl až ve třinácti letech, což je poměrně pozdě, i když od těch ostatních si dal pěkně dlouhou pauzu.

Neúspěšně Malá dáma

19. září 2012 v 19:16 | Ururu
Týna nikdy nevynikala schopností správně přemýšlet. A nemyslím tím jen to, že vždycky, co se názorů týče, chtěla jít proti většině. Prý četla v nějakém časopise, že je to originální, a co je originální je cool a in. A to bylo v podstatě to jediné, o co jí kdy šlo. Být cool. A být In.
Týna byla jedináček. Její rodiče se rozvedli a oba srdečně toužili potom, aby mohli nové partnery lákat na rozkošnou dvanáctiletou dcerku, kterou dostávali na svou stranu neurvalým rozmazlováním a absolutní absencí kárání, zákazů a trestů.